2014 febr 07, Kategória: Egészség, 0 hozzászólás
Gyökérkezelés után fáj a fog? Megoldások itt!
Maga a gyökérkezelés lehet fájdalommentes is, de ez teljesen fogorvos függő. Ha jól dolgozik, óvatos, ügyes, és szán elég időt rá, akkor tényleg maximum kellemetlen lehet, de fájni nem fog. A jó fogorvos általában szájhagyomány útján vagy interneten terjed (értékelések fogorvosokról itt), találkozhatunk akár az ügyeleten is jó szakemberrel, még akkor is ha a fogorvos eredetileg nem állami hanem magánpraxisban dolgozik.
Tovább olvasom...
